Technology

Górnik ograł zawodników Legii wynikiem jeden do zera! Kontynuacja naprawdę słabej gry warszawskiej Legii w rozgrywkach naszej ligi!

22.11.2021, 14:23 0 komentarzy

Z pewnością w obecnym sezonie polskiej ligi aktualny mistrz Polski gra naprawdę słabo. piłkarze Legii Warszawa to aktualni mistrzowie kraju i trzeba mieć ten fakt na uwadze, a w tym momencie znajdują się w ogonie tabeli. Tragiczną serię Legii Warszawa miało w końcu przełamać, lecz i w tym przypadku brakło umiejętności do tego, aby wywalczyć pełną pulę punktów. Od pierwszych minut piłkarze gospodarzy wyglądali na bardzo dobrze uszykowanych i w pierwszej połowie warszawska Legia nie była w stanie stawić im czoła. Zawodnicy gospodarzy po pierwszej odsłonie meczu wygrywali wynikiem 2:0 i wszystko na to wskazywało, iż to będzie kolejna z rzędu strata punktów mistrza Polski. Jednakże zawodnicy Legii w początkowych minutach następnej części tego pojedynku zaczęli atakować i dali radę doprowadzić do remisowego wyniku. Dzięki tym zdarzeniom będący na trybunach piłkarscy fani mogli mieć nadzieje na fantastyczne emocje w ostatnich minutach tego spotkania.

I niewątpliwie naprawdę ekscytujące były ostatnie chwile pojedynku. Głównie było to następstwem formy graczy Górnika, którzy finalnie wygrali to starcie. Bramkę dającą zwycięstwo zdobył w 96. minucie Kubica Krzysztof, który zdołał wykorzystać fenomenalne zagranie od Janzy Erika. Swoją pierwszą bramkę po przejściu do naszej ligi ustrzelił zdobywca pucharu świata z roku 2014, czyli Podolski Lukas i należy o tym pamiętać. to była bardzo wyjątkowa chwila dla tego piłkarze i nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego. Warszawska Legia natomiast poniosła porażkę siódmy mecz pod rząd i w tym momencie plasuje się na pozycji siedemnastej w ligowej tabeli. Jest to naprawdę kiepski rezultat, jak na aktualnego mistrza PKO Ekstraklasy i należy to przyznać. Jeżeli piłkarze warszawskiej Legii mają ambicję wciąż występować w lidze polskiej to muszą wrócić do optymalnej formy. W innym wypadku mistrz polskich rozgrywek zaskakująco zdegradowany zostanie do niższej ligi.