Technology

Polandrock 2018

02.09.2018, 09:48 0 komentarzy
Polandrock 2018

Po raz pierwszy największy i jeden z najbardziej popularnych festiwali w naszym kraju, odbywał się jako Pol'and'Rock Festival. Niegdysiejszy „Przystanek Woodstock”, nazywający się tak od 1995 roku, musiał zmienić ją poprzez względy prawne. Tego roku jeden z najpiękniejszych festiwali na świecie odbywał się 24 raz. Już 15 raz Pol'and'Rock Festival organizowany jest w Kostrzynie nad Odrą i co roku ściąga liczne rzesze fanów granej tam muzyki i niezwykłego klimatu tego wyjątkowego festiwalu.

Historia Pol'and'Rock Festival jest długa, a sam festiwal przechodził wiele zmian i zwiększał swoją jakość z upływem czasu. Na jego rozwój wpływało zarówno coraz większe zainteresowanie sympatyków muzyki, ale co za tym idzie, rosnąca liczba jego sponsorów. Dzięki temu festiwal wydłużył liczbę dni z początkowych dwóch na trzy, zwiększyła się liczba koncertów gwiazd zagranicznych oraz ilość fanów muzyki zainteresowanych tym eventem. Od wielu lat liczba fanów "woodstocku" waha się między 300 a 750 tysięcy. Wejście na festiwal jest całkowicie darmowe, a porządku pilnują odpowiednie służby, które wspierają wolontariusze, nazywani „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival nie jeden raz startował w konkursach wyłaniających najlepsze europejskie i światowe festiwale. Organizacja odbywa się na najwyższym poziomie. Ale to nie jest wszystko, co cenią jego uczestnicy. Ludzie, którzy co roku od wielu lat uczestniczą w Pol'and'Rock Festival wypełnioną wzajemną akceptacją i radością. Dawny "woodstock" jest miejscem, które pozwala na bezpieczną i przyjazną zabawę w rytm pięknej muzyki. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, organizującej przeróżne warsztaty i spotkania, festiwalowicze mogą porozmawiać z ciekawymi osobami, zrelaksować się dzięki medytacji oraz pogłębić wiedzę z przeróżnych tematów.

Jednego można być pewnym – festiwalowy klimat i cudowne momenty na "woodstockowym polu" są warte przeżycia. Istnieje ogromna szansa, że doświadczając tych emocji, również zostaniesz fanem festiwalu i powrócisz na Pol'and'Rock za rok!

Tagi:

Zostaw komentarz