Technology

Przykre zakończenie podróży Brzozowskiego Rafała na Eurowizji. Przedstawiona ze strony Brzozowskiego Rafała przyśpiewka zbyt banalna na finałowe miejsce turnieju Eurowizji!

26.05.2021, 11:16 0 komentarzy
Przykre zakończenie podróży Brzozowskiego Rafała na Eurowizji. Przedstawiona ze strony Brzozowskiego Rafała przyśpiewka zbyt banalna na finałowe miejsce turnieju Eurowizji!

Trzeba być tego świadomym, iż Polska na ogół nie imponowała publiczności w trakcie konkursu Eurowizji. Zazwyczaj naszym najwybitniejszym sukcesem jest kwalifikowanie się do finałowego występu, w którym zajmowaliśmy odległe lokaty. W roku poprzednim Eurowizję odwołano, ponieważ nadeszła pandemia koronawirusa, która załamała nie jedynie Europę, ale też cały świat. W odbywającej się w tym roku edycji ambasadorem naszego państwa podczas konkursu Eurowizji został Rafał Brzozowski, który chciał zemocjonować sympatyków dobrej muzyki przyśpiewką pod tytułem "The Ride". Bardzo dużo dziennikarzy nie było zadowolonych z wyboru ambasadora naszej ojczyzny, jednak w finalny rozrachunku do zmiany nie doszło. Na nasze nieszczęście byliśmy zobligowani kolejny raz żegnać się z konkursem Eurowizji dużo wcześniej, niż byśmy tego oczekiwali. Brzozowski, który był polskim reprezentantem na Eurowizji nie zachęcił do siebie europejskiej widowni i dlatego też odpadł na etapie półmetku 65. turnieju piosenki europejskiej.

Z całą pewnością widzowie z Polski są już niezwykle zamroczeni tego typu rozwojem sytuacji. Powinniśmy przyznać, iż "The Ride" czyli piosnka wykonywana przez Rafała Brzozowskiego była naprawdę niespecjalna. Nie ma nic interesującego w tym kawałku co mogłoby wprawić w zadowolenie sympatyków muzyki w Europie. To jest któraś z kolei edycja konkursu Eurowizji, podczas którego reprezentant Polski nie umie zakwalifikować się do fazy finałowej. Od dłuższego czasu wskazanie przedstawicieli naszego państwa na turniej europejskiej piosenki nie wychodzi Polakom zbyt dobrze i bez większego kłopotu można dostrzec to. Dobrze w takim wypadku liczyć na to, że w następnych latach Polska zdoła awansować do pojedynku finałowego o zwycięstwo w zawodach Eurowizji. W sytuacji takiej jak ta niesamowicie kluczowe jest to, aby wybrać najbardziej utalentowanego przedstawiciela, który zdoła olśnić widownię europejską. W sytuacji przeciwnej ponownie nie będziemy mieli możliwości do finału w trakcie konkursu piosenki europejskiej.

Zostaw komentarz