Technology

Top Model powraca z 9. sezonem!

24.09.2020, 15:48 0 komentarzy
Top Model powraca z 9. sezonem!

Top Model jest jednym z programów emitowanych przez stację TVN, gdzie uczestnicy walczą o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Przepisem na sukces jest Joanna Krupa oraz znane i lubiane jury, którzy zgromadzają przed odbiornikami telewizyjnymi dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów. Dodatkowo pojawia się gościnnie całkiem sporo znanych i cenionych figur w przestrzeni modowej, jak rozpoznawalne modelki, redaktorki pism, a także światowej sławy fotografowie.

Tym razem konkurować ze sobą będzie 14 osób, wśród których znalazły się też osoby ze specjalnymi biletami - złotym i srebrnym. Bilet w kolorze złota jest przyznawany przez jury tej osobie, której predyspozycje do stania się modelką lub modelem są największe, co skutkuje tym, że ten uczestnik od razu przechodzi do domu Top Model. Natomiast bilet w kolorze srebra okazał się być internautów, których zadaniem był wybór swojego faworyta, który nie musi pojawiać się na etapie castingów i natychmiastowo przechodzi na bootcamp, czyli kolejny etap.

Jakie jest główne założenie programu?

Top Model stawia sobie za cel zaoferować nie tylko pojawienia się w świecie modelingu, ale również pierwszych kroków i rozwinięcie swojego portfolio, w związku z tym co roku zgłasza się naprawdę dużo zainteresowanych osób. W każdym odcinku uczestnicy muszą wykonać różne konkurencje, które mają być sprawdzianem tego, czy podołają oni wyzwaniom w w świecie mody pełnym wyzwań. Zadaniem jury jest ocena ich zmagań i zadecydowanie o tym, który z uczestników będzie musiał pożegnać się z programem w danym odcinku. Istnieje jeszcze możliwość powrotu do programu tuż po eliminacji, dzięki wpływowi Michała Piróga, którego zadaniem jest obserwacja panelu zza kulis, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Stawką jest kontrakt z agencją modeli i modelek oraz sesja fotograficzna na okładkę dla miesięcznika "Glamour". W tym sezonie będziemy mogli oglądać zmagania przyszłych modeli i dowiedzieć się, który z nich zostanie kolejnym zwycięzcą Top Model. walczy sporo interesujących modeli i modelek, dlatego zdecydowanie warto jest śledzić kolejne odcinki.

Zostaw komentarz