W tym roku będzie dzień premiery najnowszej konsoli od firmy Sony

21.09.2020, 08:20 0 komentarzy
W tym roku będzie dzień premiery najnowszej konsoli od firmy Sony

Jeszcze w 2019 roku zadeklarowano, iż w roku aktualnym Sony zaprezentuje światu swoją nową produkcję - PS5. Aktualnie wśród graczy dalej ceniona okazuje się ostatnia konsola i nie wygląda na to, aby zaciekawienie nią miało się zmniejszać. Mimo tego Sony zdecydowało się na wytworzenie konsoli najwyższej generacji, w związku z czym fani niecierpliwie czekają.

Najnowsze technologie w PlayStation 5

Firma Sony kilka razy pokazywała, iż jest pionierem na rynku oraz umie zadziwić swoich fanów. Konsola PS4 postawiła bardzo wysoką poprzeczkę konkurencji - wszystko przez kompletnie innowacyjną jakość, której nigdy wcześniej nie zaproponowała żadna inna firma. Efekty graficzne, naprawdę czułe pady, gry najnowszej generacji - gracze oczywiście docenili tego typu opisane detale oraz dzięki temu teraz PS4 jest najlepiej zarabiającą konsolą wszech czasów.

Jednakże nie obyło się bez problemów na początku premiery - firma Sony chciała podważyć wszelkie technologie (co w rezultacie udało im się), ale wypuszczenie oraz wcześniejsze zaprezentowanie konsoli PS4 zrodziły różne odczucia. Konsumentom, zapoznanym z innowacyjną konsolą PS3, nie do końca przypasowały chociażby pady, bo na pierwszy rzut oka wydawały się dosyć niewygodne w użyciu. W ostatniej wersji pady dostały trochę alternatywny kształt, lecz problemem została inicjalna wersja PS4. PlayStation4 się przegrzewała nadmiernie, sprzęt był w stanie również sam resetować się.

Aczkolwiek po zażaleniach graczy i aktualizacjach wrzucanych na bieżąco, było jasne, że jednak Sony podąża w prawidłowym kierunku, a wypuszczona konsola przybiera miano bestsellerowej. Jednakże nie byłoby to możliwe, gdyby nie gry, które sporo ludzi bardzo sentymentalnie wspomina.

PlayStation 5 - jak zaprezentuje się na tle konkurencji?

Na pewno niejeden gracz czy fan technologicznych świeżynek z niecierpliwością oczekuje pojawienia się nowej konsoli. Sony obiecało, iż gierki znane z PS4 ruszą na najnowszej konsoli (aczkolwiek nie podziała odwrotnie, co licznym ludziom się nie podoba). Pojawiły się w tej chwili pierwsze informacje o kłopotach z pre orderami - mówi się, że japońska firma nie nadąża z produkowaniem, aczkolwiek nie można mieć pewności, czy nie są to tylko fałszywe głosy hejterów. W necie ukazują się się kolejne informacje także o tym, że PlayStation5 może mieć teoretycznie kłopot z obrazem 4k. Jednak i w tym wypadku pewne nie jest, co jest rzeczywistością. Prawdy dowiemy się w chwili premierowego ukazania się sprzętu, mianowicie 19 listopada 2020 roku.

Tagi:

Zostaw komentarz