Wygrana Francji z Chorwatami.

08.09.2020, 16:10 0 komentarzy

W spotkaniu mistrzów świata z drużyną Chorwacji mieliśmy szansę obejrzeć dużą ilość bramek. Finalny rezultat meczu wynosił 4:2 dla mistrzów świata. Tak więc drużyna Chorwacji nie zdołała odegrać się za finałowy mecz mistrzostw świata w rosyjskiej stolicy. Trójkolorowi okazali się w tym meczu odrobinę mocniejsi od wicemistrzów świata.

Spora ilość znawców traktowało to spotkanie jako rewanż za finałowy pojedynek mistrzostw świata w Moskwie. Początek spotkania doskonale to potwierdzały. Chorwaci prezentowali się zdecydowanie odważniej. Konstruowali sporo akcji podbramkowych. Pierwszą bramkę dla dla zawodników Chorwacji strzelił Lovren Dejan. Ostatnie zagranie w tej sytuacji zaliczył Hernandez Lucas. Od piętnastej minuty goście prowadzili 1:0.

Francuzi nie umieli powstrzymać następnych ataków tworzonych przez drużynę Chorwacji. Fantastycznie spisywał się golkiper Chorwatów. Jego obrona powstrzymała Antoine Griezmanna przed strzeleniem bramki. Francuski napastnik zdobył bramkę kilka minut później. W tej sytuacji golkiper wicemistrzów świata był bezradny.

Dużo bramek w meczu.

Podział punktów nie pasował nikogo. Oba zespoły marzyły wyłącznie zwycięstwo w tym pojedynku. Dlatego też cały czas fani mogli oglądania fantastycznych akcji. Mnóstwo goli jest tego świetnym tego dowodem. Na murawie gospodarzy podziwialiśmy pasjonujący spektakl.

W końcówce pierwszej części meczu Trójkolorowi rozpoczęli gonić straty. Bardzo ważna w w tej sytuacji była forma Anthony'ego Martiala, który ustrzelił gola dające nadzieje drużynie francuskiej. Starcia w ramach Narodów Ligi potrafią dać widzom piłkarskim mnóstwo fascynujących przeżyć. Piłkarze obu zespołów pokazali niesamowite zdolności sympatykom w całej Europie. Bez wątpienia mnóstwo widzów może być spełnionych. Ostatecznie z wygranej cieszyli się reprezentanci Francji.

Reprezentanci z Bałkanów byli zmuszeni do oswojenia się z przegraną. Wicemistrzowie świata pokazali się z wyśmienitej strony. Dla francuskich zawodników to drugie zwycięstwo w tych rozgrywkach.