Technology Technology

Za jakiś czas pojawi się najnowszy weryfikacji system w Netfliksie. Podział konta z bliskimi znajomymi może być wyraźnie bardziej złożone!

08.06.2021, 13:25 0 komentarzy
Za jakiś czas pojawi się najnowszy weryfikacji system w Netfliksie. Podział konta z bliskimi znajomymi może być wyraźnie bardziej złożone!

Coraz bardziej zaniepokojeni się stają fani ekranizacji filmowych a także produkcji odcinkowych, ponieważ ze świata Internetu spływają nieprzyjemne ogłoszenia. Witryna VOD nazywana także pod nazwą Netflix myśli o tym aby uniemożliwić użytkownikom podzielność kont. Była to do tej pory strasznie poręczna i naprawdę rozpoznawalna praktyka. Za pojedynczy rachunek opłaca sporo użytkowników i mogą oni zamieszkiwać w różnych miejscach na świecie. Platforma internetowa z VOD Netflix w rozrachunku finalnym nie potwierdziła kompletnego obostrzenia kont dzielenia, jednakże zadecydowała utworzyć pewne ograniczenie. Strona internetowa z VOD Netflix ma w planach powstrzymać współdzielenie kont płatnikom, którzy nie pomieszkują w jednym budynku. Na telewizorowych ekranach będzie się pojawiać powiadomienie, które wymusi na abonamencie uwierzytelnienie tego, iż to on jest posiadaczem. Potwierdzający ciąg znaków na przypisany adres zamieszkania lub nr telefonu ma zamiar przesyłać ten lider w otoczeniu internetowych serwisów VOD. Płatnicy abonamentu powinni w takiej sytuacji mieć świadomość tego, iż się pojawią zmiany w używaniu z internetowego portalu VOD Netflix.

Zostaw komentarz