Technology

Bardzo dużo goli i wygrana Rakowa Częstochowa z reprezentantami Piasta Gliwice! Porywające starcie na rozpoczęcie zmagań polskich rozgrywek!

25.07.2021, 16:31 0 komentarzy
Bardzo dużo goli i wygrana Rakowa Częstochowa z reprezentantami Piasta Gliwice! Porywające starcie na rozpoczęcie zmagań polskich rozgrywek!

Fani piłki nożnej otrzymali szansę by oglądać pasjonujące widowisko na stadionie gliwickiego Piasta. Miejscowa drużyna Piasta w popołudnie niedzielne gościła na własnym boisku reprezentantów wicemistrza PKO Ekstraklasy. Należy stwierdzić, że to było naprawdę silne połączenie jak na otwierającą kolejkę nowego sezonu rozgrywek polskich. Bez cienia wątpliwości każdy fan piłki nożnej z naszego kraju był usatysfakcjonowany z oglądania takiego spotkania. Dobrze zaznaczyć, iż oba zespoły były niesamowicie blisko wygranej, a w trakcie starcia mieliśmy szansę zobaczyć pięć goli. W finalnym rozrachunku to zawodnicy ekipy Rakowa Częstochowa mogli radować się z pierwszej wygranej w świeżo zainaugurowanym sezonie polskiej Ekstraklasy. Piłkarze gliwickiego Piasta odnotowali przegraną rezultatem dwa do trzech i na pierwsze zwycięstwo muszą poczekać co najmniej do następnej kolejki. Ich rywalami w następnej kolejce będą piłkarze mieleckiej Stali. bez wątpienia Piłkarze szkoleniowca Fornalika będą chcieli się zrehabilitować po starcie punktów w inaugurującej kolejce kolejnego sezonu polskich rozgrywek.

Zostaw komentarz