Technology

Jeden z najskuteczniejszych skrzydłowych w dziejach europejskiej piłki nożnej przechodzi do PSG! Messi Leo przestał być reprezentantem Barcy!

22.08.2021, 11:50 0 komentarzy
Jeden z najskuteczniejszych skrzydłowych w dziejach europejskiej piłki nożnej przechodzi do PSG! Messi Leo przestał być reprezentantem Barcy!

Transferowe roszady drużyn piłkarskich w ramach przerwy pomiędzy rozgrywkami bez najmniejszych wątpliwości robią wrażenie. Lecz to, co mieliśmy przyjemność oglądać w tym roku zdziwiło wielu fanów nożnej piłki. Większość fanów była przekonana, że Messi Lionel zostanie zawodnikiem Blaugrany do ostatnich dni swojej kariery piłkarskiej. Jednak drużyna hiszpańska ma problemy finansowe i piłkarz Argentyny nie miał wyboru, był zmuszony zmienić zespół. Klubem, który podjął decyzję, żeby zatrudnić skrzydłowego kadry Argentyny okazał się PSG. Zespół z francuskiej ligi zaproponował Argentyńczykowi zachęcającą ofertę kontraktu, którą były już piłkarz FC Barcelony zatwierdził. Warto przyznać, że to z pewnością ważny moment w dziejach europejskiej piłki. Od tego momentu piłkarscy sympatycy będą mogli oglądać popisy Leo Messiego we francuskiej Ligue 1. Z całą pewnością wiele osób będzie zainteresowane tym, w jaki sposób zawodnik z Argentyny poradzi sobie w nowym klubie. Lionel Messi stworzy tercet z takimi piłkarzami, jak Mbappe Kylian i Neymar, co może dać Paris Saint-Germain mnóstwo trofeów.

Zostaw komentarz