Technology

Rozmowa z księciem Harrym oraz Meghan Markle

18.03.2021, 16:10 0 komentarzy
Rozmowa z księciem Harrym oraz Meghan Markle

Niedawno, bo 7 marca o godzinie 20 dokonał się wywiad słynnej prezenterki telewizyjnej Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz księżną Meghan Markle. O spotkaniu tym szybko zrobiło się nieprawdopodobnie głośno i nadal jest to jeden z podstawowych tematów pośród różnorodnych tabloidów. Był to pierwszy wspólny wywiad Harry'ego i Meghan po odejściu pary z królewskiej rodziny oraz wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych. W trakcie telewizyjnego spotkania z Oprah Winfrey para wyjaśniła powody swych decyzji i przedstawiła swoją wersję wydarzeń z życia na królewskim dworze. Na rozmowie pojawiły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Na dodatek, według upowszechnionego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym sporze w królewskiej rodzinie są bardziej po stronie królowej Elżbiety II oraz pozostałych członków rodziny niż Harry'ego i Meghan. Mimo tego nie da się ukryć, że poparcie jest niespotykanie zróżnicowane, w zależności od . Brytyjskie media podkreślają, iż jeśli Harry i Meghan zapragnęliby kiedyś powrócić na łono rodziny, to tym właśnie wywiadem stracili bezwarunkowo swoją okazję. Ponadto poza wspomnianymi wcześniej kwestiami para królewska poruszyła również sprawę myśli samobójczych Meghan i tego, iż książe nie zauważał wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam określił.

Prowadzący kanał na platformie YouTube, zajmujący się fabrykowaniem poszczególnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, namówili 4 znawców omawiających w publikatorach sprawy królewskiej rodziny na analizę wywiadu 2 dni przed jego emisją. Doświadczeni profesjonaliści, w tym poprzedni sekretarz prasowy brytyjskiej królowej, omówili całą rozmowę, sugerując jednocześnie Oprah Winfrey brak profesjonalizmu natomiast Meghan Markle używanie bezkompromisowego i ostrego języka. Wywiad Oprah z księciem Harrym a także Meghan Markle został pokazany w wieczorem w TVN24. Wówczas rozmowę tą obserwowało średnio ponad milion odbiorców. Stacja telewizyjna była wtedy drugim z kolejności liderem rynku, tym samym wyprzedzając Polsat i TVN.

Równocześnie mówi się, że wywiad ten jedynie udowodnił informacje dotyczące Winfrey jako redaktorki, która potrafi wykrzesać z rozmówcy wszystko, wnikając w szczegóły. Ze względu na emocjonujące informacje książęcej pary tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah przyczyniała się do tego już niejednokrotnie. Niewątpliwie należy przyznać, że temat ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni z pewnością cały czas analizowany.

Zostaw komentarz