Technology

Szkoleniowiec Paulo Sousa podał do mediów na początku tygodnia listę zawodników polskiego zespołu na Starego Kontynentu Mistrzostwa! Paru zawodników odtrąconych od reprezentacji Polski!

24.05.2021, 08:55 0 komentarzy
Szkoleniowiec Paulo Sousa podał do mediów na początku tygodnia listę zawodników polskiego zespołu na Starego Kontynentu Mistrzostwa! Paru zawodników odtrąconych od reprezentacji Polski!

Mnóstwo młodych zawodników, których zamierzeniem życiowym jest profesjonalna gra w futbol myśli o występie na turnieju. Nikogo nie powinno dziwić to, że futbol to w tym momencie najbardziej znana dyscyplina w Europie. Chłopcy od lat najmłodszych rywalizują o to, aby w przyszłości występować w spotkaniach na najbardziej legendarnych stadionach piłkarskich. Trzeba jednak zrozumieć to, że droga do pozostania profesjonalnym graczem jest trudna i zmusza do sporej liczby poświęceń. Właśnie z tego powodu młodociani chłopcy, którym się udało budzą z reguły zazdrość i zarazem szacunek w gronie własnych bliskich. 24 drużyny będą walczyć w europejskich mistrzostwach, które startować będą już w czerwcu. Oznacza to bez cienia wątpliwości, iż na fanów piłki nożnej czekają ogromne przeżycia. Bez najmniejszych wątpliwości staniemy się odbiorcami bardzo dużej ilości trafień oraz meczów futbolu, ponieważ turniej europejskich mistrzostw będzie rozgrywany przez miesiąc czasu. W obecnym felietonie jednak naszym zamiarem będzie skupić się na polskiej kadrze, ponieważ selekcjoner Sousa Paulo ogłosił skład na rozgrywki Euro 2020.

Prezentowanie listy piłkarzy na wielkiej rangi rozgrywki jak na przykład światowe mistrzostwa lub Mistrzostwa Europy od kilku dekad potrafi wzbudzić pośród wielbicieli nożnej piłki oraz dziennikarzy spore doznanie w naszym kraju. Przytrafiały się w takich przypadkach często, które nie każdemu do gustu przypadły. W przypadku tych powołań było bardzo podobnie. Z pewnością wielkim zaskoczeniem, w momencie gdy trener Sousa przedstawił kadrę był brak w narodowej drużynie Grosickiego, który przez niemal dekadę stanowił siłę naszej kadry narodowej. Zawodnik West Bromwich od dłuższego okresu nie gra w piłkę równomiernie i jest to powodem głównym tego, że trener Paulo Sousa nie chciał powołać Grosika do grupy zawodników polskiej reprezentacji na Starego Kontynentu mistrzostwa. Szczerze mówiąc posiadamy bardzo kadrę narodową, która rywalizować może o bardzo dobry wynik na czempionacie europejskim. W takiej sytuacji zostaje nam wyczekiwać na debiutancki pojedynek europejskiego czempionatu, gdzie polska reprezentacja grać będzie ze Słowaków drużyną narodową.

Zostaw komentarz