Technology

Zadziwiające zwycięstwa zobaczyć mogli wielbiciele mieszanych sztuk walki w trakcie trwania gali mieszanych sztuk walki FAME MMA 14 na hali w Krakowie!

16.05.2022, 08:03 0 komentarzy
Zadziwiające zwycięstwa zobaczyć mogli wielbiciele mieszanych sztuk walki w trakcie trwania gali mieszanych sztuk walki FAME MMA 14 na hali w Krakowie!

Sztuki walki były niezwykle popularne w Polsce w minionych latach i nie można temu zaprzeczyć. Należy przyznać, iż pierwszymi prekursorami starć MMA w Polsce byli Kawulski Maciej a także Lewandowski Martin, którzy utworzyli federację Konfrontacji Sztuk Walki. Do tej dyscypliny sporo kibiców zachęciła z całą pewnością rywalizacja Pudzianowskiego Mariusza z Najmanem 13 lat temu. Zmiana dyscypliny sportowej przez wielokrotnego mistrza świata Strongmenów na MMA bez wątpienia była zaskakująca. Każdy bardzo pragnął oglądać w akcji najsilniejszego człowieka na Ziemi a mnóstwo dziennikarzy sportowych było zaciekawionych tym zdarzeniem. Rozpoznawalność sportów walki w naszym kraju w kolejnych latach rosła i na skutek tego utworzona została federacja FAME.

Postacie, które popularne są w mediach społecznościowych toczą pojedynki między sobą w organizacji FAME. To, że jest gigantyczne zaciekawienie tego rodzaju produktem zaobserwować mogliśmy już od pierwszych gal. Każda organizowana gala pobijała rekordy sprzedaży, jeżeli rozchodzi się o wykupione Pay Per View. W poprzednią sobotę miała miejsce 14 edycja FAME MMA, która odbyła się w Tauron Arenie. Ogrom ekscytujących walk naszykowali dla swoich widzów założyciele federacji FAME MMA. Pojedynek między Tomaszem "Gimperem" Działowym, a Mateuszem Trąbką był starciem wieczoru gali FAME MMA 14. Sportowy poziom każdej walki naprawdę wysoki. Wpływ na jakość spektaklu często postęp u poszczególnych fighterów, który można dostrzec z kolejnymi edycjami FAME MMA. Wielbiciele MMA oczekiwali na Main Event, kiedy skuteczniejszy okazał się Mateusz Trąbka. Po wakacjach potencjalnie będzie miała miejsce kolejna edycja FAME. Federacja FAME MMA na pozostałą część roku zdążyła zapowiedzieć wiele rozpoznawalnych osób, które stoczyć mają pojedynki w octagonie. Bez wątpienia warto wyczekiwać na kolejne odsłony FAME, gdyż jest to fantastyczne show.

Zostaw komentarz